Kraj

Mariusz Steć zarządza SMI

Po dziesięciu latach w firmie awansował na dyrektora zarządzającego.

Mariusz Steć zarządza SMI
Mariusz Steć (na zdj.) objął stanowisko dyrektora zarządzającego Supermedia Interactive (SMI). Będzie odpowiadał za rozwój spółki i zarządzanie wszystkimi obszarami jej działalności. Zapowiada, że jego priorytetami będą rozszerzenie oferty firmy oraz wsparcie działań handlowych.

Mariusz Steć jest związany z SMI od 2000 r. Przez kilka lat pracował w tej agencji jako dyrektor ds. IT. Karierę w spółce rozpoczynał jako programista, potem główny programista. Prowadził projekty m.in. dla firm: Hewlett-Packard Polska, BOŚ Bank, PKN Orlen, Whirlpool, Apsys, PKP Intercity, IDMnet, Radio Eska, “Super Express”.

Steć zastąpił dotychczasowego dyrektora zarządzającego SMI Bartosza Wilczyńskiego, który z powodów osobistych zrezygnował z piastowanego stanowiska i odszedł z firmy.

Jednocześnie w dziale IT SMI na stanowisko dyrektora awansował Rafał Malinowski, do tej pory zatrudniony jako główny architekt systemów SMS. W agencji pracuje od 2006 r. Obecnie odpowiada za opracowanie strategii IT, organizację i zarządzanie działem IT, kierowanie projektami oraz planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych.