Kraj

Marka Amki obsługiwana przez 38 Content Communication

Marki z portfolio Unitopu pod opieką nowej agencji.

Marka Amki obsługiwana przez 38 Content Communication
Unitop dołączyła do grona klientów 38 Content Communication. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę komunikacyjną firmy, w tym komunikację korporacyjną, działania z zakresu media relations oraz komunikację produktową, m.in. dla nowych marek firmy – Amki To Go oraz Amki Superfoods. Współpracę nawiązano w drodze rekomendacji.
Spółka Unitop jest jednym z największych producentów sezamków i chałwy w Europie, a także znanym eksporterem innych polskich wyrobów cukierniczych. W 2018 r. podjęto decyzję o rozwoju portfolio markowych wyrobów na rynku polskim. Zakład i siedziba Unitopu mieszczą się w Łodzi. 
Amki To Go to marka sezamków wprowadzona na rynek Polski we wrześniu 2019 r. do sieci Decathlon, która została ambasadorem marki.
Amki Superfoods to marka, która dopiero będzie miała premierę. Produkty kierowane będą przede wszystkim do konsumenta, który potrzebuje szybkiej, zdrowszej alternatywy codziennych przekąsek czy słodyczy, a przy tym istotne są dla niego dodatkowe benefity zdrowotne (korzystne właściwości sezamu i zbóż, tj. gryki, jagły, quinoa bądź amarantusa) oraz nowoczesny i wygodny format batonów.