Kraj

Marka Koral organizuje Dance Show

Konkurs poprowadzą Agnieszka Kaczorowska-Pela i Majkel Kalcowski.

Marka Koral organizuje Dance Show
Marka lodów Koral organizuje taneczny konkurs. Poprowadzą go znane m.in. z telewizyjnych show gwiazdy tańca i choreografowie, m.in. Agnieszka Kaczorowska-Pela czy Majkel Kalcowski.
Konkurs wideo odbywa się na stronie KoralDanceShow.pl oraz w aplikacji mobilnej. Prowadzą go wirtualnie gwiazdy Koral Dance Show specjalizujące się w różnych stylach: Agnieszka Kaczorowska-Pela, popularny tiktoker Sebastian Kowalczyk, znani z programu “You Can Dance” Majkel Kalcowski i Klaudia Antos oraz Daniel Wierzchowski, który wziął udział w tegorocznym spocie reklamowym lodów Koral. Na landing page konkursu prezentują oni swoje choreografie, a zadanie konkursowe polega na nagraniu wideo z układem tanecznym zainspirowanym jedną z nich, w kategoriach: solo, w duecie lub w grupie, oraz zgłoszeniu wideo do konkursu.
Do wygrania w konkursie jest 300 nagród o łącznej wartości 200 tys. zł, a wśród nich: konsole Nintendo Switch z grą “Just Dance 2020”, karty podarunkowe do sklepów LPP, nagrody pieniężne oraz bransoletki KDS. Na stronie WWW internauci mogą również codziennie oddawać głos na najlepsze ich zdaniem konkursowe wideo. 
Za koncepcję kreatywną akcji, współpracę z influencerami oraz obsługę konkursu odpowiada agencja Veneo, reklamą konkursu w Google Ads i Facebook Ads zajmuje się Veneo Performance.