Kraj

Marki Coliana zapraszają w weekendy do wspólnej nadmorskiej zabawy

W najbliższy weekend startują promocyjne działania marek z portfolio firmy Colian - Familijne Pikniki Wakacyjne.

Marki Coliana zapraszają w weekendy do wspólnej nadmorskiej zabawy
Dzisiaj startuje pierwsza z cyklu imprez rodzinnych pod nazwą Familijne Pikniki Wakacyjne. O rozrywkę i wypoczynek dla całej rodziny w ośmiu popularnych nadmorskich miejscowościach zadbają marki Familijne, Hellena i Jolly Baby z portfolio firmy Colian.

Familijne Pikniki Wakacyjne to otwarte imprezy dla rodzin z dziećmi organizowane w popularnych nadmorskich miejscowościach wypoczynkowych. Trzydniowe wydarzenia odbędą się w ośmiu kurortach: we Władysławowie, w Łebie, Ustce, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Niechorzu, Świnoujściu i Międzyzdrojach. Cykl festynów potrwa od 10 lipca do 30 sierpnia, a wstęp i korzystanie z atrakcji są bezpłatne.
W sygnowanej przez markę Familijne strefie Familijne Zabawy zorganizowane zostaną atrakcje sportowe: mecze beach soccera, konkursy celności strzału i żonglowania piłką. W przestrzeni Rodzinne Orzeźwienie pod opieką marki Hellena przewidziano: układanie megapuzzli, memory game, odpoczynek na leżakach oraz piłkarzyki stołowe. W Strefie Zabaw dla Najmłodszych o animacje dla dzieci zadba marka Jolly Baby. Zaplanowano w niej kolorowanie obrazków, zabawy na zjeżdżalniach, skaczących zwierzątkach i w basenie z piłeczkami.

Cykl Familijnych Pikników Wakacyjnych sponsorują marki: Familijne, Hellena oraz Jolly Baby. Partnerem medialnym Familijnych Pikników Wakacyjnych jest radio RMF Maxxx.

Zabawa zaczyna się każdego dnia o godz. 10.00, a kończy o godz. 18.00 w wakacyjne piątki, soboty oraz niedziele. Za organizację działań odpowiada agencja Mega Sport Marketing. Za działania PR – Kolterman Media Communications.