Kraj

Mary Komasa w Radiu 357

Zespół radiowców powiększa się o nowe osoby.

Tworzące się radio internetowe Radio 357 ogłosiło, że do zespołu dołączają Mary Komasa i Antoni Komasa-Łazarkiewicz. Od stycznia w stacji poprowadzą cotygodniową autorską audycję, do której będą zapraszać gości, emitować autorskie propozycje muzyczne i dyskutować o muzyce. W ostatnim czasie stacja ogłosiła, że do jej zespołu dołączą: Krystian Hanke, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski i Tomasz Organek (MMP24 z 7 grudnia).
W miniony weekend dziennikarze Radia 357 nagrali w studiu “Karp story” – tradycyjną “trójkową” kolędę, w której nagraniu brali udział dziennikarze Trójki – dopóki stacja istniała w niezmienionym składzie. Radio 357 zaprosiło również dziennikarzy stacji Radio Nowy Świat do wzięcia udziału we wspólnym przedsięwzięciu, ale stacja nie odpowiedziała na zaproszenie. W nagraniu wziął za to udział Dariusz Rosiak, który nadal prowadzi po odejściu z Trójki własny podcast “Raport o stanie świata”.
Dzięki zebranym w serwisie Patronite środkom od słuchaczy radio wystartuje już w grudniu i będzie mogło nadawać na żywo.