Kraj

MAX Premium Burgers otworzył restaurację w Krakowie

Obecnie szwedzka sieć restauracji liczy 13 lokali w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Radomiu, Gdańsku, Świętochłowicach, Tychach i w Krakowie. Wkrótce ruszają kolejne lokale, m.in. w Gdańsku, Warszawie i w Płocku.

Sieć restauracji MAX Premium Burgers otworzyła wczoraj pierwszy lokal w Krakowie. Krakowski MAX jest zlokalizowany przy ul. Nowohuckiej 54, w sąsiedztwie Selgrosa.  Wystrój wnętrza ma stonowany skandynawski charakter, ma powierzchnię 130 m2 i 60 miejsc siedzących. Ogródek oferuje 100 kolejnych. Goście mogą składać zamówienie przy tradycyjnej kasie lub skorzystać z jednego z 5 kiosków do samodzielnego zamawiania. Restauracja oferuje również usługę Drive Thru. Restauracja jest otwarta przez cały tydzień w godzinach 8:00 – 23:00. Na pierwsze dni działania restauracja przygotowała atrakcyjne promocje cenowe. Niebawem ruszy także sprzedaż z dostawą.

MAX Burgers to najstarsza szwedzka sieć restauracji szybkiej obsługi. Firma powstała w 1968 r. i do dzisiaj pozostaje własnością założyciela marki i jego rodziny. W menu dominują burgery, od małych po największe Grand Deluxe, frytki, shak’i, sałatki i inne przekąski typu nuggety czy skrzydełka kurczaka. 

Pierwsza restauracja MAX Premium Burgers w Polsce ruszyła we wrześniu 2017 r. Dziś polska sieć liczy 13 lokali w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Radomiu, Gdańsku, Świętochłowicach, Tychach i w Krakowie. Wkrótce ruszają kolejne lokale, m.in. w Gdańsku, Warszawie i w Płocku.