Kraj

Michał Hejka w zarządzie Time SA

Jako wiceprezes spółki odpowiada m.in. za rozwój analityczno-kontentowy w zakresie nowych mediów.

Michał Hejka objął funkcję wiceprezesa zarządu spółki Time SA. Odpowiada za rozwój analityczno-kontentowy w zakresie nowych mediów oraz rozwój nowych modeli i kanałów monetyzacji w ramach spółki.
Obowiązki w Time Michał Hejka będzie łączył z pełnionymi dotąd stanowiskami prezesa zarządu IDMnet SA i prezesa zarządu Accorp.
Michał Hejka jest związany z Grupą ZPR Media od 13 lat. W 2008 r. objął stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju w IDMnet, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 r. połączył tę funkcję ze stanowiskami prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction. Objął wówczas funkcję wiceprezesa zarządu IDMnet oraz wszedł do zarządu spółki Accorp. Od czerwca 2017 r. jest prezesem zarządu obu wymienionych spółek.
Aktualny skład zarządu Time SA: Katarzyna Białek (prezes), Piotr Cichocki (wiceprezes), Michał Hejka (wiceprezes). Time SA jest brokerem Radia Eska, Radia Wawa, Radia Vox FM, Eski Rock i Radia Plus, wydawcą prasy i internetu, w tym m.in. takich tytułów jak: “Super Express”, “Murator”, “Moje Mieszkanie”, “M jak Mieszkanie”, “Dobre Wnętrze”, “Architektura-Murator”, “Zdrowie”, Poradnikzdrowie.pl, Urzadzamy.pl, Mjakmama.pl. Spółka Time SA wchodzi w skład Grupy ZPR Media.