Kraj

Marketing

Mondelez świętuje 30-lecie działalności w Polsce

Działania reklamowe Mondeleza w Polsce koordynują agencje Publicis i Ogilvy, dom mediowy Mindshare i agencja PR - Big Picture.

Mondelez Polska świętuje swój jubileusz pod hasłem “Rośniemy od 30 lat w Polsce”. Firma jest czołowym producentem w segmencie słodkich przekąsek. Jej portfolio składa się z takich marek jak: Milka, Toblerone i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3Bit, ciastka Milka, Oreo, BelVita, Lubisie, Delicje, San, Łakotki, rogaliki i przekąski 7Days oraz cukierki i gumy Halls. W Polsce znajduje się 8 fabryk firmy, globalne Centrum Badań i Rozwoju w Kobierzycach, a także huby wspierające biznes tej międzynarodowej firmy na całym świecie. W Skarbimierzu otworzono Linię Przyszłości. Dzięki wprowadzonym tam nowym rozwiązaniom w czasie jednej 8-godzinnej zmiany powstaje 700 tys. batonów. Mondelez zatrudnia w Polsce prawie 6 tys. pracowników i jest największym pracodawcą w regionach.

Ostatnie kampanie reklamowe firmy to m.in. współpraca Milki z polską kadrą skoczków narciarskich, akcja “Razem dla Tatr” oraz “Moje miasto się przytula”, a także kampania “Czas delikatności”, w ramach której marka wsparła trzy fundacje.

Działania reklamowe Mondelez w Polsce koordynują agencje Publicis i Ogilvy, dom mediowy Mindshare i agencja PR – Big Picture.