Kraj

Morten Lindholm naczelnym magazynu "Warsaw Business Journal"

Pismo przeszło relaunch.

Morten Lindholm naczelnym magazynu "Warsaw Business Journal"
Grupa mediowa Valkea, wydawca anglojęzycznego miesięcznika biznesowego “Warsaw Business Journal Observer”, przeprowadziła relaunch magazynu, zmieniając nazwę na “Warsaw Business Journal” i odświeżając identyfikację graficzną. Funkcję redaktora naczelnego objął dotychczasowy wydawca Morten Lindholm.
Zmiany w magazynie podkreśla nowa szata graficzna i układ treści. Logotyp nawiązuje do wydawanego w poprzednich latach tygodnika “Warsaw Business Journal”.

Nowe wydanie pisma w największym stopniu skupione jest na sektorze nieruchomości, energii, zmian na rynku pracy, rozwoju technologii, social mediów oraz tematyce lifestyle’u. Poszerzono formułę komentarzy. – Chcemy przedstawiać naszym czytelnikom wydarzenia, historie, firmy i osoby, które z sukcesem tworzą polski rynek. Poprzez dogłębne analizy i rozmowy z liderami biznesu omawiamy najważniejsze trendy i kluczowe sektory polskiej gospodarki – powiedział Morten Lindholm.
Miesięcznik, wraz z rocznikami “Book of Lists”, “Made in Poland” i “Investing in Poland”, wchodzi w skład grupy tytułów biznesowych wydawanych od ponad 20 lat na polskim rynku pod brandem Warsaw Business Journal Group.