Kraj

Multikino i Mastercard ponownie z promocją dla kinomanów

Osoby posiadające kartę Mastercard i aktywny portfel Masterpass od 25 września br. mogą korzystać ze zniżki na bilety VIP i Super VIP zakupione w aplikacji Multikino.

Multikino i Mastercard ponownie z promocją dla kinomanów
Sieć Multikino i operator Mastercard ponownie zorganizowały wspólną promocję dla kinomanów. Osoby posiadające kartę Mastercard i aktywny portfel Masterpass od 25 września br. mogą korzystać ze zniżki na bilety VIP i Super VIP zakupione w aplikacji Multikino.
Korzystając z aplikacji Multikina, widzowie mogą szybko zapoznać się z filmową ofertą wszystkich kin. Ponadto od 25 września br. klienci kupujący przez aplikację bilety za pomocą kart Mastercard i portfela Masterpass nie muszą dopłacać za miejsce VIP lub Super VIP.
Fotele VIP są wykonane ze skóry oraz mają szersze podłokietniki z elementami drewna i są zlokalizowane w wybranej części sali, zapewniając najlepszą widoczność ekranu. Natomiast fotele SuperVIP są obite skórzaną tapicerką i w pełni elektryczne. Dzięki nim seanse w Multikinie można oglądać w pozycji półleżącej. To widz decyduje, w jaki sposób ogląda film, samodzielnie sterując fotelem. Promocja Multikina i Mastercard będzie obowiązywała od 25 września 2020 r. do 30 maja 2021 r.