Kraj

Newton Media wprowadza nowe narzędzie wyszukiwania

Mediasearch to platforma, dzięki której można uzyskać dostęp do wybranych przez siebie materiałów prasowych na dowolny temat.

Firma Newton Media uruchomiła nowe narzędzie do indywidualnego wyszukiwania informacji medialnych – Mediasearch. Aplikacja umożliwia dostęp 
do bazy materiałów prasowych i jest systematycznie uzupełniana o artykuły z dnia bieżącego.

Wyszukiwarka Mediasearch to specjalna platforma, dzięki której można uzyskać dostęp do wybranych przez siebie materiałów prasowych na dowolny temat, według słowa kluczowego, tematu, frazy. Interfejs wyszukiwarki dostępny jest 
w języku polskim, angielskim, czeskim i słowackim, umożliwiając podgląd i wyświetlenie szukanego artykułu w ciągu kilku sekund.

Narzędzie przeznaczone jest dla użytkowników o różnym profilu zawodowym, w szczególności: specjalistów do spraw komunikacji, PR, marketingu, PR & marketing managerów.

W przyszłym roku Mediasearch będzie oferowała oprócz materiałów z prasy także dostęp do nagrań audio i wideo. W kolejnym etapie narzędzie będzie rozbudowywane o nowe funkcjonalności i usprawnienia, w tym artykuły z internetu.