Kraj

Nowi dyrektorzy w strukturach IQS

Nominacje na stanowiska dyrektorskie otrzymali: Piotr Szczepanik i Kamil Wolski.

Piotr Szczepanik
W ramach modernizacji i optymalizacji struktury organizacyjnej agencja IQS na stanowiska dyrektorskie awansowała dwóch długoletnich pracowników działów wsparcia – Piotra Szczepanika i Kamila Wolskiego.

Piotr Szczepanik, jako programming and data governance director, zarządza obecnie nowo utworzonym działem rozwoju programowania i zarządzania danymi, w skład którego wchodzą trzy dotychczasowe jednostki organizacyjne, takie jak skryptowanie, programowanie oraz dane i analizy. Do jego głównych obowiązków należy praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami technologiczno-badawczymi oraz koordynacja prac i zarządzanie 21-osobowym zespołem. W IQS pracuje od 2010 r.

Kamil Wolski
Kamil Wolski objął stanowisko dyrektora Działu Operacyjnego. Dział obecnie tworzą trzy dawne jednostki realizacyjne IQS – badania online, badania offline (zarówno ilościowe, jak i jakościowe) oraz CATI. Z firmą związany jest od 17 lat. Początkowo zbierał doświadczenie we wszystkich działach realizacji badań, a od 6 lat pod jego opieką rozwijany jest panel Opinie.pl. Do jego zadań należy dbałość o obsługę klienta wewnętrznego oraz standaryzacja i optymalizacja prac zespołu. Angażuje się także w inicjatywy ogólnofirmowe, które mają na celu rozwój firmy i jej portfolio.