Kraj

Reklama

Marketing

Noworoczna kampania Polsat Box

"Spiesz się, póki promocja trwa" – przekonuje dostawca telewizji.

Dostawca płatnej telewizji satelitarnej i internetowej Polsat Box (Polsat Plus) przygotował kampanię reklamową, w której przypomina o ostatnich dniach promocji „Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat”. W reklamie występuje m.in. aktor Jacek Braciak.
Do emisji w telewizji trafiły dwie wersje spotów reklamowych: 15- i 30-sekundowa. W internecie kampania będzie prowadzona z wykorzystaniem zasięgowych form reklamowych i wideo oraz social mediów, a w radiu – w rozgłośniach ogólnopolskich i lokalnych.

Kreacje reklam przygotowała agencja Freundschaft, produkcją spotu zajęło się studio TFP (producent: Mariusz Matwiejczuk), a wyreżyserował go Piotr Janowski. Postprodukcję wykonały studia Televizor (wideo) i Ztudio & Burza (audio).
Emisje zaplanowano m.in. w Polsacie, kanałach tematycznych Telewizji Polsat, TVN i kanałach TVN Warner Bros. Discovery, w radiu, m.in. RMF FM, RMF Classic, RMF Maxx, Złote Przeboje i Radio Zet. Planowaniem i zakupem mediów zajęły się agencje iProspect i Mediaplus Warsaw.