O serwisie MMP24

Codziennie dostarczamy najświeższe newsy z branży mediów i reklamy, których nie przeczytasz w żadnym innym portalu branżowym.

Serwis dla wszystkich, którzy codziennie potrzebują szybkiej i profesjonalnej informacji o rynku lub używają archiwum MMP24, przygotowując się do przetargu, szukając danych o konkurencji czy prowadząc rekrutacje.

Powody, dla których warto korzystać z MMP24:

• przejrzysty, nowoczesny layout, aby umilić Ci korzystanie z serwisu;
• MMP24 Go, czyli wersja uproszczona dla tych, którzy potrzebują zapoznać się z newsami jak najszybciej, np. między spotkaniem z klientem a prezentacją dla zarządu;
• codzienny poranny newsletter e-mail z podsumowaniem najważniejszych wydarzeń na rynku, aby nic Cię nie ominęło!
• MMP Data Center, czyli baza danych o przetargach, firmach i osobach, którą na bieżąco uzupełniamy i aktualizujemy, abyście byli zawsze o krok przed innymi!
• profesjonalna, niezależna informacja, przygotowywana przez doświadczonych dziennikarzy branżowych „Media Marketing Polska”;
• koncentracja na nowym biznesie, przetargach, kampaniach, projektach i osobach na kluczowych stanowiskach w mediach, marketingu i reklamie;
• newsy z zakresu nowych technologii i start-upów - zawsze na bieżąco!
• baza zawiera ponad 110 tys. artykułów od 1999 r.


Warunki prenumeraty:

1. W ramach prenumeraty zamawiający ma prawo podać maksymalnie 3 osoby ze swojej firmy, które dostaną login i hasło dostępu do platformy internetowej MMP24, dodatkowo każda z osób będzie codziennie otrzymywała newsletter ze spisem tematów poruszanych w danym dniu w MMP24. Na stronie poza informacjami bieżącymi prenumeratorzy mają dostęp poprzez Data Center do archiwum.

2. Możliwość korzystania z prenumeraty zostanie udostępniona zamawiającemu po przesłaniu zamówienia, zaakceptowaniu Zasad udostępniania tekstów MMP24 oraz wniesieniu opłaty.
UWAGA! Okres prenumeraty nie ulega skróceniu.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu.

Anna Pastor
tel.: 666 024 577, 22 514 65 67
e-mail: anna.pastor@media.com.pl