Kraj

Przetargi

Olsen Fashion nowym klientem Circlewise

Współpraca ma charakter długofalowy, umowa pomiędzy firmami została podpisana na czas nieokreślony.

Olsen, międzynarodowa marka działająca w branży modowej, rozpoczyna współpracę z Circlewise. Współpraca
dotyczyć będzie wsparcia rozwoju sklepu internetowego, w tym przede wszystkim budowy programu partnerskiego. Współpraca ma charakter długofalowy, umowa pomiędzy firmami została podpisana na czas nieokreślony.

Założona w 1995 r. firma Olsen Fashion to międzynarodowe przedsiębiorstwo z centralą w Hamburgu, działające w branży modowej, które oferuje odzież dla kobiet w ponad 20 krajach. W Polsce Olsen posiada własną sieć salonów stacjonarnych. Oferta Olsen jest skierowana do pań w wieku 35+.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z Circlewise ze względu na doświadczony zespół i dużą transparentność prowadzonych działań, jak również z powodu tego, że mocną stroną tej firmy są kampanie e-mailmarketingowe rozliczane w modelach efektywnościowych. Zwróciliśmy też uwagę na duże doświadczenie Circlewise, jeśli chodzi o wsparcie e-commerce właśnie w branży modowej. Olsen dotąd nie prowadził działań afiliacyjnych. Zależy nam na pełnej kontroli nad prowadzonymi działaniami, a naszym głównym celem jest dotarcie do nowych konsumentek i rozbudowa bazy klientów o młodszą grupę docelową – mówi Kamil Korczak, e-Commerce manager w Olsen.

Circlewise to międzynarodowa spółka z centralą w Norwegii, oferująca sklepom online komplet narzędzi do budowy i
prowadzenia programu partnerskiego in-house oraz automatyzacji procesów z tym związanych. Powstała w 2014 r., działa obecnie na kilkunastu rynkach europejskich, w tym m.in. w Polsce, Niemczech, Estonii, Finlandii, Szwecji, na
Litwie czy na Łotwie.