Kraj

On Board obsługuje międzynarodowy talent show

Virtuosos Holding jest producentem międzynarodowego talent show, który wkrótce będzie emitowany na antenie TVP Kultura i TVP HD.

Agencja On Board Think Kong nawiązała współpracę z Virtuosos Holding, producentem międzynarodowego talent show, który wkrótce będzie emitowany w Polsce na antenie TVP Kultura i TVP HD.
 
Program “Virtuosos V4+” (polska nazwa “Wirtuozi V4+”) to międzynarodowy talent show, który do tej pory miał 5 edycji lokalnych, emitowanych na Węgrzech. Do 6. edycji konkursu zaproszone zostały 4 kraje z Grupy Wyszechradzkiej oraz Serbia, tym samym “Wirtuozi V4+” będą emitowani przez 5 europejskich nadawców. W programie wezmą udział młodzi artyści, po 4 uczestników z każdego kraju. W jury zasiada m.in. Alicja Węgorzewska i Placido Domingo. Węgierski producent szacuje, że program dotrze do 70 mln widzów. Castingi do programu odbyły się latem.

On Board Think Kong odpowiada za komunikację public relations i social media (w tym działania reklamowe) oraz reprezentuje producenta w kontaktach z parterami w Polsce. Oferta agencji została wybrana w wyniku przetargu. Umowę podpisano do końca br. Za koordynację projektu odpowiada Dorota Ciszek z zespołu PR.