Kraj

Onet Premium rozpoczyna współpracę z producentem smartfonów – Vivo

Użytkownicy będą mogli połączyć zakup nowego telefonu wraz z dostępem do Onet Premium w cenie zakupionego urządzenia.

W ramach współpracy Onet Premium będzie dostępny dla klientów marki Vivo w specjalnej promocji.

– Dzięki przygotowanej z Vivo wspólnej ofercie, użytkownicy będą mogli połączyć zakup nowego telefonu wraz z dostępem do Onet Premium w cenie zakupionego urządzenia – mówi Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający treści płatnych w Ringier Axel Springer Polska.

W ramach współpracy Onet Premium przewidział dla klientów trzy rodzaje dostępów: 3-miesięczne, 6-miesięczne, a także 12-miesięczne dodawane do wszystkich modeli telefonów Vivo kupionych w okresie od 1 marca do 31 maja 2023 r. Okres dostępu uzależniony jest od modelu telefonu. Promocja pojawi się w największych sieciach sprzedaży, takich jak RTV Euro AGD, Media Expert, MediaMarkt, Noeonet, x-Kom, oraz u operatorów telekomunikacyjnych Orange i Play.

Onet Premium to usługa zapewniająca subskrybentom nielimitowany dostęp do artykułów, podcastów oraz programów wideo od wyselekcjonowanych polskich i zagranicznych wydawców, takich jak m.in.: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Politico czy Die Welt. W pakiecie są dostępne również ekskluzywne materiały opracowane przez redakcję Onetu, dostęp do wydań PDF tygodników i magazynów, do aplikacji Onet Audio oraz platformy Newsweek Learning English. Po wykupieniu pakietu użytkownik zyskuje również możliwość korzystania z Onetu bez reklam (wyłączenie reklam dotyczy formatów display, audio i wideo i nie obejmuje autopromocji).