Kraj

Marketing

Orange i Lenovo mają strategiczne partnerstwo

Współpraca w zakresie ofert dla firm.

Firma telekomunikacyjna Orange Polska i producent komputerów Lenovo Polska nawiązują strategiczne partnerstwo. W jego ramach Lenovo ma dostarczać urządzenia serii ThinkPad E dla ofert Orange dla małych i średnich przedsiębiorstw. Współpraca obejmuje także sferę usług biznesowych oraz finansowania zakupów. – Uzupełnienie portfolio Orange o możliwość zakupu biznesowych laptopów w elastycznych modelach finansowania udowadnia, że nasza współpraca z Lenovo jest faktyczną i konstruktywną odpowiedzią na codzienne potrzeby biznesu – mówi Arkadiusz Wójcik, dyrektor rozwiązań ICT w Orange Polska.

– Współpraca z Orange to doskonały przykład realizowanych przez nas celów – w tym przypadku poszerzenia rynku. Pozwoli nam ona na jeszcze lepsze dotarcie do małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują idealnych dla siebie narzędzi pracy, co doskonale wpisuje się w naszą strategię jako czołowego producenta i dostawcy usług IT – deklaruje z kolei Wojciech Zaskórski, general manager w Lenovo Polska.

Orange Polska to jedna z największych firm telekomunikacyjnych w kraju, były operator narodowy (Telekomunikacja Polska), należąca do francuskiej grupy Orange (dawniej France Telecom).

Lenovo to jeden z największych na świecie producentów komputerów i sprzętu IT z siedzibą w Hongkongu (Chiny).