Zagranica

Orient Express "La Dolce Vita" promuje swój powrót na szlaki

Orient Express wstępne rezerwacje otworzy 6 grudnia br. podczas światowych targów luksusowych podróży – ILTM Cannes. Ceny biletów na przejazd historycznym składem zaczynają się od 2000 euro za osobę za noc.

Legendarny pociąg Orient Express, luksusowy projekt turystyczno-kolejowy powołany do życia przez Arsenale S.p.A. i Orient Express, część grupy Accor, znowu “wjedzie ponownie na tory”. Ekskluzywny projekt szykuje otwarcie rezerwacji dla pierwszych pasażerów w grudniu. Historyczny kurs rozpocznie się w 2024 r. Trasa legendarnego składu obejmie przejazd przez Włochy z północy na południe, podążając sześcioma szlakami. Trasy zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć ekskluzywne wrażenia podróżnicze, odkrywając przed pasażerami najpiękniejsze zakątki Półwyspu Apenińskiego: od Alp po plaże południa Włoch, od Wenecji po Rzymu czy Palermo. W 2024 r. pierwsze włoskie hotele luksusowej marki – Orient Express La Minerva w Rzymie i Orient Express Palazzo Donà Giovannelli w Wenecji – powitają w swoich progach pasażerów Orient Express La Dolce Vita. 

Orient Express to 12 luksusowych kabin, 18 apartamentów, wykwintne apartamenty “La Dolce Vita” oraz ekskluzywna restauracja, całość utrzymana w złotej epoce Włoch – lat 60. i 70. Najlepsi światowi szefowie kuchni i sommelierzy zaoferują pasażerom najwyższej klasy 5-gwiazdkową obsługę.

Orient Express wstępne rezerwacje otworzy 6 grudnia br. podczas światowych targów luksusowych podróży – ILTM Cannes. Ceny biletów na przejazd historycznym składem zaczynają się od 2000 euro za osobę za noc w kabinie deluxe. Ceny będą dopasowywane do planu podróży i wybranych dat przejazdu.