Kraj

Patrycja Lukjanow w jury The One Show

Oceni prace w kategorii branded entertainment.

Patrycja Lukjanow w jury The One Show
Patrycja Lukjanow, creative director w Saatchi & Saatchi, zasiądzie w tegorocznym jury nowojorskiego konkursu The One Show.

The One Show to międzynarodowy konkurs, który rozdaje jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży kreatywnej na świecie. Ołówki przyznawane są od ponad 40 lat przez grono składające się creative directorów, art directorów, designerów i copywriterów.

W tym roku do międzynarodowego grona jury dołączyła Patrycja Lukjanow, która oceni prace w kategorii branded entertainment. Lukjanow ma ponad 15 lat doświadczenia w pracy w agencjach kreatywnych na świecie. Pracowała m.in. w Euro RSCG Sydney, M&C Saatchi Sydney, Iris Worldwide Amsterdam oraz realizowała projekty kreatywne na rynku reklamowym w Londynie. W trakcie kariery tworzyła kampanie dla takich marek, jak Google, Volvo, Huawei, Lee, IKEA, za które niejednokrotnie zdobywała nagrody w konkursach Cannes, Clio’s, New York Festivals, Eurobest, Effie, KTR i Innovation.

Obecnie razem z Michałem Desowskim zarządza kreacją w warszawskim biurze Saatchi & Saatchi.

Wręczenie nagród odbędzie się na The One Show Ceremony, podczas The One Club for Creativity’s Creative Week (11-15 maja) w Nowym Jorku.