Kraj

Patrycja Macjon w zarządzie Radia Nowy Świat

Stacja zapowiada dalszy rozwój i wydłużenie ramówki.

Radio Nowy Świat poinformowało o zmianie w zarządzie. Po rezygnacji Piotra Jedlińskiego z funkcji prezesa zarządu spółki wszyscy udziałowcy jednogłośnie postanowili powołać nowego członka zarządu – Patrycję Macjon – tym samym utrzymując jego trzyosobowy skład. Skład wspólników spółki pozostaje bez zmian. Obecnie w zarządzie Radia Nowy Świat zasiadają: Anna Krakowska, Krzysztof Łuszczewski i Patrycja Macjon jako członkowie. Na razie nowy prezes nie został powołany.
Jak informowaliśmy w serwisie MMP24 z 12 sierpnia, Piotr Jedliński zrezygnował z funkcji prezesa zarządu.
Patrycja Macjon współprowadziła m.in. z Piotrem Jedlińskim przez kilka lat fanpage “Ratujmy Trójkę” i zainicjowała społeczną akcję w obronie niezależności Programu Trzeciego Polskiego Radia. Pracowała przy tworzeniu Radia Nowy Świat – od momentu narodzin jego koncepcji. Łączyła wiele funkcji: od marketingowych, komunikacyjnych po promocyjne. 

– Obecnie pracujemy nad nową stroną internetową i wprowadzeniem nowych funkcjonalności. Planujemy w najbliższym czasie wydłużenie ramówki. W dalekiej perspektywie chcemy nadawać przez całą dobę. Jest duża szansa, że jesienią czas nadawania się wydłuży, a ramówka wzbogaci. Mamy też rozległe plany wobec młodych talentów – chcemy, żeby autorskich audycji było w ramówce więcej. Słuchacze pozytywnie odbierają twórczy ferment, który wnoszą młodzi, tym bardziej że są również obecni w social mediach, aktywni i operatywni – powiedziała w rozmowie z naszą redakcją Patrycja Macjon.