Kraj

Platige Image zmienia strukturę działu reklamy

Współzarządzającymi działem zostali Paulina Machalica oraz Cezary Albiński.

Platige Image, studio efektów specjalnych i postprodukcji, dokonało zmian w strukturze zarządzania działem reklamy. Współzarządzającymi działem zostali Paulina Machalica oraz Cezary Albiński, a dotychczasowy dyrektor zrządzający Janusz Włodarski pozostał w strukturach spółki na stanowisku doradcy zarządu. W nowej strukturze tego działu nie będzie funkcji dyrektora zarządzającego.

Paulinie Machalicy, nowej head produkcji, będzie podlegać zespół produkcyjny, serwis oraz studio dźwiękowe. Natomiast head of CG Cezary Albiński będzie koordynował prace zespołu graficznego.

Paulina Machalica jest związana z Platige Image od 2011 r. Funkcję heada produkcji pełniła już od 2017 r. do marca 2019 r. Wcześniej jako producentka współtworzyła spoty dla marek polskich i zagranicznych. Ma również na koncie projekty filmowe takie jak “Hiszpanka” czy animacja “Obyczaje przodków” osadzona w uniwersum gry Apex Legends. 

Cezary Albiński, obecny head of CG w Platige Commercial, współpracuje z warszawskim studiem od 2012 r. W trakcie kariery nadzorował ponad 300 projektów reklamowych w Polsce i za granicą, a jego prace były nagradzane m.in. na festiwalach Golden Drum, KTR czy Social Art.