Kraj

Play odświeża ofertę abonamentową

Większe pakiety danych, operator premiuje multi SIM.

Play odświeża ofertę abonamentową
P4, operator sieci komórkowej Play, zmienia ofertę abonamentów komórkowych. Generalnie przy zachowaniu dotychczasowych cen lub minimalnej podwyżce oferuje większe pakiety danych, a zdecydowanie bardziej niż dotąd premiuje umowy z więcej niż jednym numerem na rachunku (tzw. multi SIM – dla par, rodzin itp.). 

W porównaniu z poprzednim cennikiem wszystkie taryfy (S, M i L oraz “domowy” Play Homebox) zawierają już nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y (dotychczas najtańszy pakiet za 35 zł/mies. miał płatne wiadomości SMSi MMS: po 19 gr.

Cena tego najtańszego pakietu pozostała bez zmian (35 zł), ale ma on mniej internetu – było 7 GB/mies., a jest 3 GB. Cena pakietu M też pozostała bez zmian i nadal ma on 20 GB danych. Pakiet L podrożał – z 70 do 75 zł/mies., ale za to ma on teraz 70 zamiast 35 GB. Z 75 do 85 zł/mies. podrożał natomiast “domowy” pakiet Play Homebox.

Bardziej niż do tej pory operator zachęca do kupowania kilku numerów w ramach jednego rachunku (umowy). Poprzednio dodatkowy abonament, w zależności od taryfy, kosztował od 25 do 75 zł za osobę. Teraz każdy kolejny numer, bez względu na taryfę, kosztuje 35 zł/mies.