Kraj

Plus oferuje tanie filmy VoD

Dzięki umowie z platformą TVScreen Polkomtel oferuje użytkownikom swojej sieci komórkowej możliwość oglądania filmów w atrakcyjnych cenach.

Polkomtel SA, operator sieci komórkowej Plus, podpisał umowę z wrocławską spółką Digital Partners, właścicielem internetowej platformy z filmami wideo dostępnymi w modelu na żądanie (VoD) TVScreen. Dzięki temu użytkownicy Plusa mogą kupić poprzez SMS-y pakiety umożliwiające oglądanie filmów dostępnych w bazie TVScreen.

Pakiet pięciu filmów kosztuje 5 zł brutto, 15 filmów – 10 zł, a pakiet 30 filmów to koszt 16 zł (w tym ostatnim wypadku cena za jedno “wypożyczenie” – obejrzenie filmu – to 54 gr). Poza pakietami cena za pojedynczy film waha się od 3,69 zł do 11,07 zł brutto w zależności od kategorii filmu.

Jeszcze w lipcu w ofercie TVScreen pojawią się takie tytuły, jak: “Władcy umysłów” z Mattem Damonem i Emily Blunt, “Całkiem zabawna historia” z Emmą Roberts czy “Senna” – film poświęcony legendzie Formuły 1, które będzie można obejrzeć jeszcze przed premierami na DVD.

TVScreen oferuje filmy takich wytwórni i dystrybutorów, jak: Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Disney/Pixar, Touchstone Pictures czy Miramax Films oraz Kino Świat.

Nie udało nam się ustalić, czy kontrakt Digital Partners z Polkomtelem ma charakter umowy na wyłączność.