Kraj

Powstaje agencja wideo JellyFilmz

Będzie działała w strukturach Madogz od listopada br.

Powstaje agencja wideo JellyFilmz
Agencja wideo JellyFilmz powstaje w wyniku połączenia kompetencji Madogz i agencji AdRebellion. Madogz i JellyFilmz wejdą w skład Grupy Madogz, która będzie realizować zintegrowane kampanie marketingowe.      

Agencja JellyFilmz będzie działała w strukturach Madogz od listopada br. Nowy podmiot powstanie na bazie agencji AdRebellion wyspecjalizowanej w produkcji materiałów wideo na potrzeby kanałów online. Za projekt będzie odpowiedzialny Paweł Ostrowski, CEO i współzałożyciel agencji Madogz. Trzon zespołu JellyFilmz stworzą byli zarządzający agencją AdRebellion: Karol Modzelewski, creative lead, partner, Marcin Nagraba, strategy lead, partner (wcześniej m.in. szef strategii Lubię to – linked by Isobar), Maciek Wróblewski, new business lead, partner (wcześniej m.in. head of strategy & media buying w TalentMedia).
 
W efekcie powstania JellyFilmz, Madogz tworzy grupę, w skład której wejdą agencja wideo doświadczona w produkcji materiałów zarówno dla kampanii największych marek, jak i na potrzeby mniejszych projektów online oraz agencja full serwis wyspecjalizowana w działaniach z obszarów digital (strategia, kreacja, komunikacja wizualna) i public relations. W kolejnym roku planowane jest rozbudowanie struktur o spółkę z zakresu performance marketingu
 
Do najważniejszych klientów obsługiwanych przez Madogz należą GasPol, OtoMoto i Kompania Piwowarska. Z kolei zespół JellyFilmz ma na koncie projekty realizowane dla marek takich jak: IKEA, K2, Segafredo czy Seni (Grupa TZMO).