Kraj

"Psychologia dla rodziców" – specjalny magazyn "Wysokich Obcasów"

Magazyn z najlepszymi tekstami o wychowaniu, rodzicielstwie, szkole i relacjach w rodzinie zawierać będzie 116 stron, ukaże się w cenie 15,99 zł.  

Dzisiaj ukaże się specjalny magazyn “Wysokich Obcasów” (Agora) – “Psychologia dla rodziców”, w którym poruszone zostaną m.in. następujące tematy: jak rozmawiać z dzieckiem na trudne tematy, do czego złość jest najmłodszym potrzebna, jak wygląda edukacja seksualna we Francji i Holandii oraz kiedy iść z dzieckiem do psychologa. Magazyn z najlepszymi tekstami o wychowaniu, rodzicielstwie, szkole i relacjach w rodzinie zawierać będzie 116 stron, ukaże się w cenie 15,99 zł. Magazyn można również czytać w formie cyfrowej – na Publio.pl. Redaktorką prowadzącą numer jest Bożena Głodkowska.  

Numer wspiera promocja w prasie (“Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki), radiu (stacje radiowe Agory) internecie (wyborcza.plwysokieobcasy.pl) oraz w mediach społecznościowych na kanałach “Wysokich Obcasów”. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu “Wysokich Obcasów”.