Kraj

Marketing

Publio.pl z akcją promocyjną z okazji 10-lecia

W ramach akcji internetowa księgarnia Agory oferuje szereg zniżek, m.in. udostępnia 1 tys. e-booków i 500 audiobooków w cenie niższej o 50%. Do 15 maja trwa też konkurs na Facebooku, w którym do wygrania są czytniki e-booków.

Z okazji swego 10-lecia internetowa księgarnia Agory Publio.pl oferuje w dniach 9-13 maja br. szereg promocji cenowych. Codziennie za cenę obniżoną do 50% można kupić e-booki lub audiobooki wybranego wydawcy (kolejno: Wydawnictwa Rebis, Wydawnictwa Literackiego, Prószyński i S-ka, W.A.B oraz Wydawnictwa Agora). Każdego dnia dostępnych będzie również 100 tytułów z różnych gatunków w cenie od 10 do 20 zł. Dodatkowo w środę, 11 maja, w akcji promocyjnej “10 książek, o których zawsze marzyliście” można je będzie kupić w cenie jedynie 14,90 zł za egzemplarz. Publio.pl obniża też na cały tydzień ceny 1 tys. wybranych e-booków oraz 500 audiobooków. 

Ponadto do niedzieli 15 maja na profilu Publio.pl na Facebooku trwa konkurs, w którym można wygrać dziesięć czytników PocketBook Touch Lux Ruby Red 5 oraz zestawy z niespodziankami.

Publio.pl ruszyło 9 maja 2012 r. Obecnie oferuje ponad 50 tys. e-booków i audiobooków oraz kilkaset tytułów prasowych w formie elektronicznej.