Kraj

Pyszne.pl i Sodexo nawiązują strategiczną współpracę

Partnerstwo pozwoli użytkownikom klasycznych i wirtualnych kart przedpłaconych Sodexo na zamawianie jedzenia z restauracji dostępnych w serwisie Pyszne.pl.

Pyszne.pl i Sodexo nawiązują strategiczną współpracę
Do oferty restauracji współpracujących z Pyszne.pl, w tym sieci McDonald’s, Salad Story i Da Grasso, otrzymają zarówno osoby, które otrzymały karty Sodexo jako tzw. świadczenie pozapłacowe od pracodawcy, jak i uczestnicy programów wsparcia sprzedaży, w których karty są nagrodą. Zakupy będą możliwe przy użyciu klasycznych lub wirtualnych kart przedpłaconych, w tym Kart Podarunkowych, Lunch Pass czy Premiowych.

Użytkownicy kart Sodexo, którzy złożą minimum dwa zamówienia na Pyszne.pl w aplikacji lub w przeglądarce, otrzymają punkty, które można wymienić na nagrody w programie lojalnościowym, w tym nieodpłatne zestawy degustacyjne, zniżki na przejazdy, obuwie sportowe, odzież, subskrypcje w mediach cyfrowych.

Serwis do zamawiania jedzenia Pyszne.pl (należący do Just Eat Takeway.com) ma w Polsce ponad 3 mln 
użytkowników i współpracuje z 11 tys. lokali gastronomicznych. Z rozwiązań Sodexo Benefits and Rewards Services Polska korzysta 50 tysięcy firm i ponad 4 mln użytkowników. Kartami przedpłaconymi wydanymi przez Sodexo
wykonywanych jest nawet pół miliona transakcji tygodniowo.