Kraj

PZL i Buzzgrow dla Alior Banku

W akcję zaangażowani zostali youtuberzy Grupy Filmowej Darwin oraz blogerki: Mamagerka, Agata Berry, Blond Pani Domu oraz W kawiarence.

PZL i Buzzgrow dla Alior Banku
Alior Bank wystartował z kampanią z influencerami promującą Konto Jakże Osobiste oraz aplikację mobilną Alior Mobile. W akcję zaangażowani zostali youtuberzy Grupy Filmowej Darwin oraz blogerki: Mamagerka, Agata Berry, Blond Pani Domu oraz W kawiarence.

Celem kampanii jest przedstawienie Alior Banku jako marki, która dzięki szerokiej ofercie rozwiązań i usług, jest w stanie zaspokajać codzienne potrzeby klienta – również te pozabankowe. Influencerzy przygotują artykuły poradnikowe. Pokażą m.in., jak oduczać się starych nawyków, optymalizować codzienne zadania oraz zarządzać swoim czasem. Alior Bank będzie partnerem tych publikacji.

W ramach kampanii powstaną wpisy blogowe, posty w social mediach, wideo na YouTube oraz akcja-wyzwanie na Instagramie. Działania promocyjne właśnie startują i potrwają miesiąc. Kampanię przygotowały agencja PZL, która stale współpracuje z Alior Bankiem, oraz Buzzgrow, odpowiadająca za komunikację digtal i influencer marketing.