Kraj

Radio Pogoda po raz piąty z akcją, która pozwala wygrać wczasy

W wakacje na antenie stacji będzie trwać akcja "Fundusz Wczasów Pogodowych".

Radio Pogoda po raz piąty z akcją, która pozwala wygrać wczasy
Radia Pogoda (Agora) w wakacje już po raz piąty zorganizuje akcję pod hasłem “Fundusz Czasów Pogodowych”. Stacja zaprosi także słuchaczy do wspominania polskich letnich festiwali oraz pochwalenia się swoimi ogrodami, a także zaproponuje lektury i piosenki idealne na lato.
W konkursie “Fundusz Wczasów Pogodowych” słuchacze będą mogli wygrać wczasy dla dwóch osób w hotelu w Gdyni. Codziennie na antenie stacji odbędą się rozgrywki, w których raz w tygodniu wyłoniony zostanie zwycięzca. 
Drugą wakacyjną zabawą rozgłośni będzie “Pamiętajmy o ogrodach w Radiu Pogoda” – redakcja wybierze w niej najpiękniejszy ogród lipca i sierpnia spośród zdjęć nadesłanych przez słuchaczy.
W audycji “Festiwalowe Lato w Radiu Pogoda”, nadawanej od poniedziałku do piątku po godz. 16:50, przypominane będą Sopot, Opole, Kołobrzeg, a nawet Zielona Góra – o kultowych festiwalach opowiedzą Jakubowi Mędrzyckiemu gwiazdy.
Natomiast w programie “Wakacyjna książka skarg i zażaleń” Radio Pogoda zajrzy do zeszytów, które wisiały kiedyś w każdym sklepie. Wypisy z nich przedstawi Zygmunt Chajzer – codziennie o 12:50.
W wakacyjnej ramówce Radia Pogoda nie zabraknie też kulturalnych rekomendacji. Pojawią się one w audycjach “Książka na wakacje w Radiu Pogoda” z gospodarzem Łukaszem Szaciłowskim (codziennie o 19:45) oraz „Wakacje po polsku w Radiu Pogoda” z gospodarzem Jakubem Mędrzyckim (o 14:50), powstających we współpracy z ZAiKS-em. Radio Pogoda będzie w nich polecać lektury polskich autorów idealne na lato, a także ruszy w podróż śladami piosenek. 
Kolejna edycja konkursu “Fundusz Wczasów Pogodowych” będzie promowana na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS, w prasie (m.in. “Gazeta Wyborcza”, “Mój Piękny Ogród”, “Przyślij Przepis”) oraz w internecie (portale Onet, WP, Gazeta.pl i Facebook). Działania reklamowe, przygotowane przez Grupę Radiową Agory, zaplanowane są na lipiec i sierpień br.
Pojawienie się wakacyjnych nowości w ramówce Radia Pogoda wspiera też promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej Radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.