Kraj

Radio Zet z nową ramówką i nowym dziennikarzem śledczym

Jesienna ramówka w programie stacji wchodzi na antenę 30 sierpnia.

Radio Zet z nową ramówką i nowym dziennikarzem śledczym
Od poniedziałku do piątku między godz. 14:00 a 18:00 program “Uważam Zet” poprowadzi nowy duet – Michał Korościel i Marcin Sońta. Między godz. 21:00 a 23:00 pojawią się na antenie audycje autorskie, których pełne wersje będzie można usłyszeć w podcastach na player.radiozet.pl i platformach streamingowych, a także zobaczyć na YouTube Radia Zet. Będą to: w poniedziałki “Coolturalny wieczór” Eweliny Pacyny i Tomasza Kasprzyka, we wtorki – “Zet jak zdrowie” Michała Figurskiego, w środy – “Zet jak związki” Beaty Tadli. Nowym gospodarzem weekendowego “Dzień dobry bardzo” (godz. 6:00-10:00) będzie Michał Adamski. W niedzielę pojawi się “Cały ten świat” Eweliny Pacyny – nowa audycja kulinarno-podróżnicza z udziałem gości.

Na antenę wracają też dobrze znane słuchaczom programy i prowadzący, w tym “Dzień dobry bardzo” (godz. 5:30-10:00) prowadzony przez Agnieszkę Kołodziejską i Roberta Karpowicza, poranny i popołudniowy “Gość Radia Zet” oraz “7. dzień tygodnia w Radiu Zet”, piątkowe spotkania z filmem i Grażyną Torbicką oraz sobotnia audycja “To właśnie weekend” Beaty Tadli, która w nowej odsłonie większą uwagę poświęci tematyce ekologicznej.

Stacja poinformowała też, że jej dziennikarzem śledczym zostaje Mariusz Gierszewski, który będzie odpowiadać za tworzenie ekskluzywnych treści informacyjnych. Do stacji wraca po ponad półtorarocznej przerwie.