Kraj

Media

Radiozet.pl z nowym podcastem "Na walizkach"

Podcast podróżniczy, którego autorkami są Paulina Ermel, Jolanta Waligóra i Nina Czochara, będzie pojawiać się co piątek w Spotify i na player.radiozet.pl.

Autorki nowego podcastu podróżniczego Radiozet.pl – Paulina Ermel, Jolanta Waligóra i Nina Czochara – chcą stawiać przede wszystkim na ludzi, którzy z eksplorowania uczynili swój sposób na życie. – Pamiętamy przy tym o podróżniczych nowinkach, które warto wziąć pod uwagę podczas planowania urlopu. Omawiamy również najnowsze trendy i najciekawsze kierunki podróżnicze – mówi o programie Nina Czochara. Premierowe, ok. 40-minutowe odcinki będą pojawiać się co piątek, pierwszy wyemitowany 15 kwietnia br. poświęcony został Wyspie Wielkanocnej.

“Na walizkach” to piąty już podcast tematyczny redakcji portalu Radiozet.pl. Wcześniej zaczęły się ukazywać: “Machina władzy” Błażeja Makarewicza i Mikołaja Pietraszewskiego, „Podejrzani politycy” Radosława Grucy i Michała Piaseckiego, “Biznes. Między wierszami” Agnieszki Zaręby i Katarzyny Witwickiej oraz “Szkoła marzeń” Aleksandry Pucułek.