Kraj

Rafał Jemielita i Jarosław Maznas PR-owcami Suzuki w Polsce

Suzuki Motor Poland współpracuje reklamowo z agencją Communication Unlimited od 2013 r.

Z początkiem lutego br. Rafał Jemielita i Jarosław Maznas – dziennikarze motoryzacyjni i dotychczasowi ambasadorowie Suzuki w Polsce – zostali PR-owcami japońskiej marki. W ramach PR Teamu Suzuki są odpowiedzialni za realizację działań związanych z wizerunkiem oraz public relations marki. Rafał Jemielita pełni funkcję rzecznika prasowego i odpowiada za relacje zewnętrzne, a we wszystkich zadaniach wspiera go Jarosław Maznas. Dwa lata temu zostali ambasadorami Suzuki Motor Poland i bohaterami kampanii reklamowej “Suzuki Show. Czas hybryd”.

– Obaj panowie mają duże doświadczenie telewizyjne, pracowali w największych tytułach prasowych i w wielu mediach elektronicznych. Jako ambasadorowie marki zdecydowanie wpłynęli na wzmocnienie naszego wizerunku. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć współpracę i zaprosić ten dziennikarski duet do wspólnego budowania komunikacji całej gamy Suzuki, od samochodów przez motocykle po silniki zaburtowe. Rafał i Jarek nie tylko znają i rozumieją rynek, ale też cieszą się opinią wyważonych ekspertów. Cieszymy się, że będziemy pracować wspólnie – mówi Piotr Dulnik, prezes Suzuki Motor Poland.


Kreatywna dwójka będzie również promować zaangażowanie Suzuki Motor Poland w sponsoring dla rozwoju polskiego boksu, koszykarskiej ligi, piłki nożnej oraz piłki ręcznej.