Kraj

RMF FM organizuje "V Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów"

Na koncercie na Rynku Głównym w Krakowie, który zacznie się 11 listopada w południe, największe polskie hity zaśpiewają gwiazdy i publiczność.

RMF FM organizuje "V Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów"
Stacja RMF FM uczci Narodowe Święto Niepodległości koncertem w formie karaoke na Rynku Głównym w Krakowie. Po odśpiewaniu hymnu narodowego zabrzmią polskie przeboje – na scenie pojawią się Viki Gabor, Piotr Kupicha, Three Of Us i Marta Gałuszewska. Na telebimie będą wyświetlane animacje i teksty utworów, co pozwoli publiczności zaśpiewać je wraz z artystami. Na zakończenie imprezy minikoncert zagra zespół De Mono.

RMF FM organizuje koncert 11 listopada już po raz piąty. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2016 r., a ostatnia w 2019 r. Rok temu koncertu nie było z powodu pandemii COVID-19.

Tegoroczna impreza będzie na żywo transmitowana na stronie rmf.fm, na profilach stacji w social mediach oraz w portalu Interia.pl. Relacje z koncertu znajdą się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Pawła Jawora ze studia i Mateusza Opyrchała ze sceny na krakowskim rynku.