Kraj

RTV Euro AGD rozszerza sieć sprzedaży

W ostatnich miesiącach zostało uruchomionych 6 sklepów w nowych lokalizacjach, a 9 istniejących przeszło gruntowną modernizację.

RTV Euro AGD rozszerza sieć sprzedaży
Nowe placówki sieci elektromarketów pojawiły się w okresie od lipca do listopada br. w Parku Handlowym przy ul. Kraszewskiego w Otwocku, Pasażu Słowackiego w Brzegu, Parku Handlowym Błonie w Wadowicach, Galerii Kępno, Parku Handlowym w Gorlicach oraz w Opocznie. Z kolei gruntowny remodeling przeszły sklepy w Poznaniu, Kaliszu, Wodzisławiu, Grudziądzu, Łomży, Nysie, Bielsku-Białej, Radomiu i Żyrardowie. Obecnie sieć RTV Euro AGD to 287 sklepów w 184 miastach Polski.

W trosce o wygodę klientów zarówno w nowych, jak i zmodernizowanych sklepach zdecydowano się na obniżenie mebli, by ekspozycja była łatwiej dostępna, a poszczególne grupy asortymentowe – lepiej widoczne. W wielu sklepach najczęściej poszukiwane produkty usytuowano przy wejściu. – Wiedząc, jak ważne dla wielu klientów jest wsparcie profesjonalnego doradcy technologicznego, staramy się stworzyć taką aranżację przestrzeni, w której klienci będą mogli swobodnie porozmawiać z doradcą i obejrzeć wybrane produkty – mówi Jarosław Matuszewski, menedżer ds. marketingu w sklepach w RTV Euro AGD.

Oprócz sieci sklepów stacjonarnych i sklepu internetowego euro.com.pl firma prowadzi także sprzedaż przez telefon oraz w modelu click & collect, który pozwala na zamówienie produktów online, a następnie odebranie ich w sklepie stacjonarnym nawet w ciągu godziny.