Kraj

Russell Hobbs organizuje konkurs i warsztaty z Tomaszem Jakubiakiem

Marka startuje z konkursem pod hasłem "Podziel się miłością".

Russell Hobbs organizuje konkurs i warsztaty z Tomaszem Jakubiakiem
Marka Russell Hobbs przygotowała konkurs, w którym do wygrania są m.in. warsztaty kulinarne z Tomaszem Jakubiakiem. Dodatkowo można wygrać zestaw dwóch designerskich naczyń angielskiej firmy Kilner. Aby je otrzymać, należy do 31 grudnia 2015 r. kupić produkt Russell Hobbs i zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej konkursu realizowanego pod hasłem “Podziel się miłością”. Po rejestracji można wziąć też udział w konkursie bożonarodzeniowym, w którym do wygrania są właśnie warsztaty kulinarne z Jakubiakiem, znanym m.in. z programu „Jakubiak lokalnie” i „Jakubiak w sezonie” z telewizji Kuchnia+. Organizator przewidział także inne nagrody. 

 Aby zawalczyć o nagrody, należy podzielić się ciekawą wskazówką związaną z umilaniem i ułatwianiem sobie obowiązków domowych. Porada może być wyrażona w formie tekstu, wideo, zdjęcia lub grafiki, które można przesłać za pomocą aplikacji konkursowej.

Wsparcie reklamowe akcji polega wyłącznie na reklamie Google i w serwisie Facebook. Za kreację i realizację działań odpowiada agencja Highlite PR.