Kraj

Rusza kampania społeczna "Miłość. Lepiej na całe życie"

Kampanię dla Fundacji Mamy i Taty przygotowują agencje Telescope i Eura 7.

Rusza kampania społeczna "Miłość. Lepiej na całe życie"
Pomysłodawcą działań jest Fundacja Mamy i Taty. Projekt zrodził się w związku z publikacją badań Grupy IQS, które dowodzą, że młodzi ludzie są nieufni wobec trwałych relacji, a małżeństwo wzbudza w nich więcej negatywnych skojarzeń niż pozytywnych emocji. Kampania ma promować trwałe związki i prezentować długotrwałe relacje jako najwyższą wartość. Główny przekaz kampanii to “Miłość na całe życie jest możliwa”.

Agencja Telescope odpowiada za strategię, kreację i produkcję kampanii. Spot filmowy w reżyserii Wojciecha Jeżowskiego wyprodukował Black Rabbit, autorem zdjęć do printu jest Sunila Nair. Za działania digital odpowiada agencja Eura 7.

Media pozyskują Telescope, Fundacja oraz dom mediowy Innovations. Kampania będzie emitowana w kanałach telewizyjnych: TVP, TVN, w sieci Cyfra+, Tele5, Polonia1, MTV, Viva, VH1, Comedy Central, Comedy Central Family, Nickelodeon, AXN, AXN Scifi, AXN Crime, Regionalna Telewizja Opolska, a także w sieci Cinema City, na 337 ekranach plazmowych Benefit Multimedia, w stacjach radiowych oraz na citylightach AMS na terenie całej Polski. Na potrzeby kampanii zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa, kampania będzie wspierana działaniami w portalu społecznościowym Facebook. Kampania będzie realizowana do września.