Kraj

Rusza Rock Radio zamiast Roxy

Na antenie Rock Radia będzie można usłyszeć m.in. Kubę Wojewódzkiego.

Rusza Rock Radio zamiast Roxy
Dzisiaj rozpoczyna nadawanie Rock Radio należące do spółki Agora SA (dawniej Radio Roxy). Na start stacja przygotowała specjalne wydanie programu “Ranne Kakao” i transmitowany na żywo koncert Tymon & The Transistors. Nowy program Kuby Wojewódzkiego i Mikołaja Lizuta pod tytułem “Książę i żebrak”, nadawany od godz. 12.00, pojawi się na antenie Rock Radia 5 lutego.

Radio Roxy, za aprobatą Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, zmienia nazwę na Rock Radio. Pod takim szyldem od dzisiaj będzie można słuchać stacji w eterze i online.

W środę 5 lutego na antenie Rock Radia swoją premierę będzie miał nowy program Kuby Wojewódzkiego, który poprowadzi go wspólnie z Mikołajem Lizutem. Drugim współprowadzącym audycji będzie Michał Migała.
Program „Książę i żebrak” znajdzie się w ramówce Rock Radia od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-14.00. Będzie to radiowy show – satyryczna audycja poświęcona polskiemu życiu społecznemu, politycznemu i rozrywkowemu.

Rock Radio startuje z nową oprawą wizualną i dźwiękową. Dżingle przygotowała Grupa Radiowa Agory we własnym zakresie. Nowe logo stacji zaprojektowało Brandy Design.
Zmienią się także strona internetowa i profil radiostacji w Facebooku, powstanie nowy kanał Rock Radia w serwisie YouTube.

Rozpoczęcie nadawania Rock Radia oraz pojawienie się w ramówce specjalnych audycji i nowego programu Kuby Wojewódzkiego będzie wspierać promocja antenowa i na stronie internetowej stacji.