Kraj

Ruszyła ogólnopolska kampania Vectry od Freundschaft The Digitals

Na potrzeby kampanii radiowej agencja stworzyła nowe opracowanie muzyczne i napisała nowe słowa utworu "Hi-Fi Superstar" zespołu Wanda i Banda.

Wystartowała kolejna ogólnopolska kampania Vectry, za której kreację odpowiada Freundschaft The Digitals. Działania komunikacyjne powstały w ramach stworzonej przez agencję platformy kreatywnej z udziałem Cezarego Pazury, który wciela się w rolę konduktora.

Na potrzeby kampanii radiowej agencja Freundschaft The Digitals stworzyła nowe opracowanie muzyczne i napisała nowe słowa utworu “Hi-Fi Superstar” zespołu Wanda i Banda.

Szeroko zakrojona kampania będzie wspierana we wszystkich najważniejszych kanałach mediowych. 21 lutego ruszyły działania w radiu oraz w internecie, a od 1 marca w telewizji, na outdoorze w wybranych miejscowościach i w salonach Vectry w całej Polsce. Dodatkowe wsparcie kampanii przewidziane jest w kluczowych dla Vectry miejscowościach – na przystankach, billboardach, a także na wagonach trójmiejskiej SKM. Za planowanie i zakup mediów dla tego klienta odpowiadają Starcom i Cube Group.