Zagranica

Ryanair uruchamia serię podcastów o podróżach

To najnowszy dodatek do internetowej platformy Try Somewhere New zachęcającej podróżnych do odkrywania nowych kierunków i pomagającej w wyszukiwaniu miejsc do zwiedzania.

Ryanair uruchamia serię podcastów o podróżach
Na stronie internetowej Try Somewhere New można znaleźć obszerne teksty w języku angielskim oraz zdjęcia i filmy wideo o około 100 destynacjach, do których lata Ryanair – miast i regionów (np. Azory czy Kreta) w 29 państwach Europy. Jest wśród nich także pięć polskich miast (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław i Łódź). Część materiałów dostępna jest w języku polskim.

Platforma Try Something New oferuje także porady praktyczne, recenzje hoteli, restauracji i atrakcji pisane przez podróżnych, a najnowszą sekcją będą podcasty. W pierwszym 25-minutowym odcinku serii prezenterka telewizyjna Julia Bradbury oprowadza po słynnym z winnic regionie Alentejo w Portugalii. Kolejne odcinki pierwszego sezonu będą poświęcone Hiszpanii i Norwegii.

Seria podcastów będzie promowana w kanałach społecznościowych Ryanair, a ponadto poszczególne odcinki będą bezpośrednio udostępnianie osobom, które kupiły bilety do danej destynacji.