Kraj

Ryszard Solski laureatem nagrody "Łby PR"

Nagrodę Polskiego Stowarzyszenia Public Relations przyznano założycielowi i prezesowi agencji Solski Communications.

Ryszard Solski laureatem nagrody "Łby PR"
Polskie Stowarzyszenie Public Relations (PSPR) przyznaje nagrodę “Łby PR” – nieregularnie od 2005 r. – najbardziej zasłużonym postaciom w branży, które swoim dorobkiem lub nadzwyczajną inicjatywą przyczyniają się do pozytywnych i trwałych zmian w polskim PR. Nagroda honoruje całokształt dokonań laureata lub wybitne osiągnięcie zawodowe bądź akademickie w minionym roku.

– Jako współzałożyciel i prezes Związku Firm Public Relations laureat poprowadził organizację w stronę projektów, które powszechnie są kojarzone i cenione, jak Kongres ZFPR, Złote Spinacze czy London School of PR. Jego agencja z powodzeniem dopisuje się i adaptuje do kolejnych rozdziałów czy trendów w historii public relations – tak nagrodę dla Ryszarda Solskiego uzasadniał w laudacji przewodniczący Kapituły Nagrody Mateusz Witczyński.

Laureatami nagrody PSPR zostało dotąd dziewięć osób, w tym pionierzy branży public relations w Polsce (Piotr Czarnowski i Alma Kadragic), akademicy (Ewa Hope i Krystyna Wojcik) czy łączący te światy Dariusz Tworzydło.