Kraj

"Rzeczpospolita" z nowym, lifestyle'owym magazynem - "Sukces"

"Sukces" kierowany jest do prestiżowego odbiorcy, czytelników prasy biznesowej. Redaktorem prowadzącym został Andrzej Chojnowski.

Gremi Media wprowadziło na rynek nowy, lifestyle’owy magazyn – “Sukces”, stanowiący uzupełnienie i wartość dodaną dla internetowego sukces.rp.pl, gdzie dotychczas publikowane były informacje na temat szeroko pojętego stylu życia. Redaktorem prowadzącym magazynu “Sukces” i sukces.rp.pl został Andrzej Chojnowski, który od lat związany jest z czasopismami lifestyle’owymi w Polsce.

 – Pracując nad aktualnym wydaniem oraz kształtem serwisu, chcieliśmy stworzyć coś innego. Sukces.rp.pl oraz magazyn to formaty o zupełnie nowym charakterze na polskim rynku. Jednocześnie wpisują się one mocno w globalne trendy wśród najbardziej prestiżowych dzienników biznesowych na świecie, które mając na uwadze specyfikę, oczekiwania i potrzeby czytelników premium, poświęcają coraz więcej miejsca tematyce dotyczącej stylu życia – mówi Andrzej Chojnowski.

W tym kontekście “Sukces” kierowany jest do prestiżowego odbiorcy, czytelników prasy biznesowej, ludzi wykształconych i dobrze zarabiających, pragnących skupić się nie tylko na pracy, ale także na swoich pasjach i zainteresowaniach.

Do przygotowania 120-stronnicowego, najnowszego wydania specjalnego “Sukcesu” zaproszeni zostali autorzy znani już z serwisu sukces.rp.pl i goście. Za szatę graficzną tego numeru odpowiedzialna była Karolina Żmijewska, wieloletnia dyrektorka artystyczna polskiej edycji “Harper’s Bazaar”, która zaprojektowała nowy “Sukces” całkowicie od początku. Również logo zmieniło swoją funkcję, obecne jest dużo mniejsze, co odzwierciedla odmieniony charakter magazynu. Na okładce tego wydania wystąpił Michał Kiciński, współtwórca CD Projektu, firmy, która w tym roku wydaje jedną z najbardziej oczekiwanych gier na świecie – “Cyberpunk 2077”. Autorem zdjęć okładkowych jest Radek Polak, laureat nagrody Grand Press Photo w 2020 r.

“Sukces” w nowej hybrydowej odsłonie, łączącej wydanie drukowane oraz internetowe, będzie dostępny dla prenumeratorów dziennika “Rzeczpospolita”. Czytelnicy papierowej “Rzeczpospolitej” otrzymali go razem z piątkowym wydaniem – 27 listopada 2020 r. Jest on dostępny także dla wszystkich subskrybentów online oraz na platformie e-kiosk.pl i nexto.pl.