Kraj

Marketing

Saturatory do gazowania wody Soda Stream w sieci Carrefour

Pilotażowy program będzie trwał sześć miesięcy. Jeśli spotka się z zainteresowaniem klientów, SodaStream wejdzie na stałe do asortymentu hipermarketów Carrefour w całej Polsce.

Carrefour wspólnie z SodaStream zaproponuje swoim klientom sposób na unikanie plastiku. Od 10 sierpnia w 87 sklepach sieci Carrefour klienci znajdą alternatywę dla wody gazowanej w plastikowych butelkach w postaci ekspresów do gazowania wody SodaStream. Tym samym Carrefour kontynuuje działania wpisujące się w projekt “Droga do zero waste”.

Działania przeprowadzone będą w czterech hipermarketach Carrefour w Warszawie i Poznaniu klienci odwiedzający dział z napojami zobaczą regały z wodą znanych producentów i ekspresami SodaStream – ekologiczną alternatywę pozwalającą na produkcję domowej wody gazowanej w duchu zero waste. W kolejnych 83 sklepach Carrefour klienci znajdą flagi informujące o ekspresach SodaStream jako doskonałym rozwiązaniu zero waste, dla miłośników gazowanych napojów.

– Mamy nadzieję, że ekspozycja naszych produktów, tak blisko klientów, w ich naturalnym i codziennym środowisku zakupowym, ułatwi im dokonanie proekologicznych wyborów i wprowadzenie zdrowych nawyków – komentuje Katarzyna Konwińska, dyrektor marketingu w SodaStream Polska.