Kraj

SEC Newgate CEE rozwija zespół Public Affairs

EC Newgate CEE stawia na rozwój kompetencji Corporate & Public Affairs – dziś ten zespół agencji to 12 konsultantów specjalizujących się w różnych sektorach rynku.

Agencja SEC Newgate CEE rozwija zespół ekspertów. Nowym senior advisorem SEC Newgate CEE został Krzysztof Kępa, ekspert rynku elektroenergetycznego oraz sektora oil & gas. Nowymi konsultantami agencji zostali także Piotr Górski, dotychczasowy analityk i redaktor prowadzący “Res Publica Nova”, oraz Szymon Dziewięcki, tegoroczny zwycięzca Young Creative Cannes Lions.


Krzysztof Kępa zajmie stanowisko senior advisor. Jest ekspertem w dziedzinie energetyki, zrównoważonego rozwoju i projektów infrastrukturalnych. Ma 14-letnie doświadczenie zawodowe związane ściśle z energetyką. Pracował m.in. w departamencie strategii PGNiG, PGE Polskiej Grupie Energetycznej, był analitykiem biznesowym w EY, pracował również w międzynarodowych kancelariach prawnych w Warszawie, a następnie w sektorze gazowym w Wielkiej Brytanii. Raportuje bezpośrednio do Sebastiana Hejnowskiego, CEO agencji.

Piotr Górski objął stanowisko consultanta i dołączył do zespołu Urszuli Borzym, senior advisor. Od 11 lat związany ze światem mediów oraz organizacji pozarządowych – jako redaktor, autor, komentator i aktywista. Pisał m.in. w „Polityce” oraz „Res Publice Nowej”, której był wieloletnim redaktorem, a w latach 2018-2020 redaktorem prowadzącym miesięcznika online oraz rocznika w wersji papierowej tego pisma. Współpracował z Polityką Insight przy tworzeniu raportów. Komentował wydarzenia polityczne i społeczne w telewizji i radio, m.in. w Polsat News, TVP Info, Tok FM.

Szymon Dziewięcki objął stabowisko junior account executive. Wcześniej pracował w agencji Lighthouse. W tym roku, wspólnie z Ewą Grabek, zwyciężył w polskiej edycji konkursu Young Creatives Cannes. W SEC Newgate CEE zajmuje się projektami dla sektora finansowego i branż ściśle regulowanych – wspiera w tym zakresie Bartłomieja Kupca, senior advisor.