Kraj

Serwis Viaplay będzie dostępny w ofercie Vectry

Niebawem kolejne partnerstwa.

Grupa NENT podpisała umowę dystrybucyjną dotyczącą platformy Viaplay z firmą Vectra. Szczegółów kontraktu nie podano. Strony poinformowały jedynie, że umowa jest wieloletnia.

– Na wszystkich rynkach, gdzie chcemy być obecni, zapewnienie szerokiej dostępności Viaplay jest naszym strategicznym priorytetem, a współpraca z Vectrą stwarza wiele możliwości – deklaruje Kim Poder, chief commercial officer Grupy NENT. Dodał też, że niebawem firma ogłosi następne partnerstwa w Polsce.

– Viaplay to kolejna bardzo angażująca usługa dla entuzjastów kina i sportu w portfolio produktów naszej firmy. Dzięki usłudze TV Smart nasi klienci mogą również zabrać ze sobą Viaplay w każde miejsce w Polsce i Unii Europejskiej, gdzie jest dostęp do internetu – mówi Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectry.

Usługi Vectry mają obecnie 1,7 mln klientów i są dostępna w 2 tys. miejscowości w Polsce. Zasięg sieci Vectra obejmuje 4,5 mln polskich gospodarstw domowych.

Viaplay zadebiutuje w Polsce 3 sierpnia br. O szczegółach tego projektu i o ofercie platformy pisaliśmy w MMP24 w wydaniu z dnia 7 lipca.