Kraj

Shortlist Consulting wprowadza program "Be Normal In #NewNormal czyli jak radzić sobie w nowej rzeczywistości"

Oferta Shortlist Consulting to program wsparcia w dbaniu o równowagę, w radzeniu sobie ze stresem i zarządzaniu skutkami tzw. New Normal dla pracowników branży marketingowej.

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację pandemii firma Shortlist Consulting, we współpracy z ekspertami z zakresu psychologii biznesu i well-being, stworzyło program wsparcia w dbaniu o równowagę w radzeniu sobie ze stresem i zarządzaniu skutkami tzw. New Normal dla pracowników branży marketingowej, realizowany pod hasłem – Be Normal In #NewNormal czyli “Jak radzić sobie w nowej rzeczywistości”.

– Nasz program to cykliczne spotkania/sesje online dedykowane zespołowi/firmie przygotowane pod kątem obecnych wyzwań i potrzeb konkretnego zespołu. Regularne spotkania i wykłady eksperckie psychologa biznesu oraz zajęcia praktyczne/ruchowe pomagające w redukcji napięcia i stresu (ćwiczenia, joga, oddychanie, medytacja, rozciąganie) pomogą zrozumieć mechanizmy wynikające z #newnormal i wpływające na nasze samopoczucie, ale także pomogą radzić sobie z wyzwaniami i trudnościami wynikającymi z nowej rzeczywistości, lepiej kontrolować emocje i koncentrować się zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Program wspiera również motywację do podejmowania wyzwań i integrację z zespołem –  mówi Marta Macke, managing partner w Shortlist Consulting.

Wiosną br. Shortlist Consulting przygotował serię działań mających na celu wsparcie pracowników branży marketingowej w tym trudnym okresie, m.in.: spotkania eksperckie dla CMO, w tym z psychologiem biznesu Wojciechem Eichelbergerem i cykl spotkań przy jodze i rozmów nt. książek z Anną Dziewit-
Meller z bukbuk.pl.