Kraj

Skąpiec.pl rozpoczyna współpracę z Sendit.pl

Sklepy partnerskie porównywarki Skąpiec.pl i portalu Opineo.pl otrzymają najniższe ceny na rynku od Sendit.pl i należącego do niego serwisu Bliskapaczka.pl.

Platforma Sendit.pl udostępnia w ramach oferty do wyboru dziewięć firm kurierskich działających na terenie Polski i Unii Europejskiej. Promocja obejmuje zarówno przesyłki do domu klienta, jak i do punktu odbioru. Dostawa do paczkomatów InPost kosztuje w promocji od 8,69 zł, Paczka w Ruchu od 5,32 zł, natomiast kurier FedEx od 12,25 zł (wszystkie ceny netto).

To kolejne partnerstwo porównywarki Skąpiec.pl w ostatnich miesiącach po umowach o współpracy z InPostem (oznaczenia przy ofertach e-sklepów proponujących bezdotykowy odbiór w paczkomatach tej firmy) i LeaseLink (możliwość skorzystania z leasingu przy wyborze danej oferty).

Skąpiec.pl to druga co do wielkości porównywarka cen na polskim rynku. Serwis działa od ponad 16 lat, a od 2014 r. jest częścią grupy Onet.pl (Ringer Axel Springer Polska). Oferuje obecnie przeglądanie 6 mln produktów, zintegrowanych z ponad 13 tys. e-sklepów.