Kraj

Sprzęt kuchenny Haier w nowej kampanii

Za koncepcję odpowiada agencja Madogz.

Pod hasłem “Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji” ruszyła nowa kampania reklamowa marki Haier. Promuje ona linię urządzeń kuchennych.
– W najnowszej kampanii chcemy przybliżyć konsumentom świat urządzeń kuchennych marki Haier. Cechuje je nie tylko elegancki design, dzięki czemu stanowią idealne uzupełnienie stylowej kuchni, ale również nowatorskie rozwiązania, które służą konsumentom i upraszczają ich życie – mówi Michał Cholewa, marketing manager, Haier Group.
Działania w ramach kampanii obejmują media tradycyjne i digitalowe. 30-sekundowy spot i jego skrócona wersja będą emitowane w ogólnopolskich i tematycznych stacjach z grup Polsat i TVN. Działania w telewizji wspiera komunikacja w internecie. Kreacje reklamowe będą wyświetlane m.in. na Facebooku, Instagramie i YouTubie oraz w sieci Google Display Network. W ramach kampanii online zaplanowano również współpracę z blogerami.
Za ideę kreatywną i realizację kampanii odpowiada agencja Madogz. Spot wyprodukował dom produkcyjny Artcor, za zakup mediów odpowiada dom mediowy Star Media, a działania w obszarze digital powierzono agencji FormUp.

.