Kraj

Starbucks i Glovo rozdają dostępy do HBO Go

Do produktów Starbucks zamówionych w dostawie użytkownicy aplikacji Glovo dostają gratis 30-dniowe kody dostępu do platformy streamingowej.

Starbucks i Glovo rozdają dostępy do HBO Go
Sieć kawiarni Starbucks wystartowała z promocją adresowaną do użytkowników aplikacji Glovo: przy zakupie produktów w dostawie – np. kawy czy croissantów – konsument otrzymuje 30-dniowy dostęp do platformy HBO Go wraz z katalogiem ponad 300 seriali i 800 filmów w prezencie. Promocja ruszyła 31 grudnia. Wcześniej, między 18 a 24 grudnia, z promocji skorzystać mogli użytkownicy zarejestrowanych kart Starbucks Rewards. 

Voucher na 30 dni abonamentu HBO Go gratis jest wysyłany automatycznie na podany przy rejestracji adres e-mail. Jedna osoba może odebrać voucher tylko raz. Po upływie miesiąca od aktywacji, o ile użytkownik nie zrezygnuje z usługi, do konta zostanie automatycznie przypisana płatna subskrypcja.

W aplikacji Glovo dostępna jest też specjalna oferta HBO Go kierowana do amatorów seriali – zestaw “SeriaLove dla Dwojga”, w którym znajdują się dwie kawy do wyboru (americano lub latte), dwie kanapki oraz dwa ciasta. Cena zestawu to 54,90 zł.