Kraj

Reklama

Personalia

Marketing

Top news

Stor9 rozbudowuje zespół influencer marketingu

W zespole influencer marketingu agencji Stor9 awansowała Izabela Józwowicz, dołączyły także dwie nowe osoby: Marcelina Woźniak (head of influencer marketing) i Karol Wojciechowski (influencer marketing creative).

Izabela Józwowicz
Marcelina Woźniak

Izabela Józwowicz objęła stanowisko influencer marketing managera. Do zespołu dołączyła w 2021 r. i od tego czasu jest odpowiedzialna za marki beauty i segment lifestyle. W ramach powierzonych działań Józwowicz będzie kontynuowała pracę w obszarze współprac influencerskich dla klientów agencji. Zawodową przygodę rozpoczęła w 2017 r., pracując w obszarze PR i marketingu dla klientów z branży nowych technologii, start-upów i funduszy inwestycyjnych, a następnie skierowała swoją ścieżkę kariery na działania z influencerami.

Marcelina Woźniak jako head of influencer marketing w Stor9 jest odpowiedzialna za zarządzanie stałym zespołem i zespołami projektowymi, a także za współtworzenie strategii influencermarketingowych dla klientów agencji. Woźniak raportuje bezpośrednio do Marka Myślickiego, który odpowiada za obszar influencer marketingu w Stor9. Do Stor9 przeszła z Shopee, gdzie przejęła zarządzanie zespołem influencer marketingu. Odpowiadała m.in. za budżet i wyznaczanie strategii działu oraz realizację i analizę kluczowych wskaźników. 9-letnie doświadczenie zdobyła, pracując w LifeTube, a także Gamellon, gdzie współtworzyła struktury sprzedaży. Jako senior sales manager była odpowiedzialna za największe projekty i kluczowych klientów, m.in. Coca-Colę, Ubisoft czy EA Games. Z kolei w agencji influencer marketingu Spotlight, która odpowiada za stworzenie jednego z największych projektów influencerskich na rynku – TeamX, jako team leaderka odpowiadała za zespół menedżerów największych twórców. W trakcie zawodowej ścieżki była także menedżerką topowych gwiazd polskiego YouTube, m.in. Stuu czy Julii Kostery.

Karol Wojciechowski dołączył do agencji jako influencer marketing creative. Jest jedną z osób odpowiedzialnych za bezpośrednią współpracę z klientami i influencerami pod kątem kreatywnego wsparcia tworzonego contentu. Wcześniej pracował jako creative content specialist, odpowiadał m.in. za kreowanie contentu do filmów publikowanych na platformie YouTube, kontrolę planu nagraniowego, kontakt z influencerami oraz organizację wyjazdów zdjęciowych.